Inox Profil

Numri i shpalljes: 3220 | Postuar në: 26.10.2014, 20:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Inox Profil - Bejme konstruksione te shkalleve dhe gilinderave nga Inoxi (Rostfrei) si dhe sende me porosi si: Tavolina, Rafta,Dekore te ndryshme. Punime nga llamarina si dhe saldime ne teren.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Inox Profil >(Ndërmarrje)