Tega

Numri i shpalljes: 32178 | Postuar në: 15.08.2016, 02:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Kampim dhe aktivitete natyrore / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes Tegat ne gjendje te rregullt 4cop nga 5kg kurse dy cop 2kg siq shihen ne foto,ju falemderit

 Prishtinë     Hajvali

Dërgo E-mail

 Ardit