tavolina per dhome dite

Numri i shpalljes: 32172 | Postuar në: 14.08.2016, 13:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


n'gjendje tmir jon dy tavolinat qmimi i njeres eshte 60 euro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 izet