Drejtuese brush

Numri i shpalljes: 32165 | Postuar në: 14.08.2016, 01:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 19 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte shume efikase 230 grad

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Zana