Komodin

Numri i shpalljes: 32157 | Postuar në: 13.08.2016, 13:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Rrafte dhe Vende për magazinim

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet komoda ne gjendje te mire 130 euro

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Fatmir