Telfon samusng ne gjendje te rregullt

Numri i shpalljes: 32110 | Postuar në: 11.08.2016, 01:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: samsung galaxy Slll

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Telefoni samsung galaxy Slll eshte shum i ruajtur nuk eshte askund i thyer,eshte perdorur vetem 2 jav nga nje e moshuar ka pordorur vetem viber asgje tjeter por tani ka marr iphone 6 nga djali i saj nga gjermani dhe nuk e perdor me sa per ta vleresuar telefonin mund ta vleresoni vet por juv garantoj se i ben me zë,me mikrofon,me camer,me shpejtesi,karten e lexon etj.Per qdo gje qe keni per te pyetur mund te kontakoni ne numrin qe do e le.Un nuk kam punuar asnjeher me Merr Jep por per foto mundem te juv dergoj foto ne viber

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 flakron