Pompa për mjeljen e gjirit të nënës

Numri i shpalljes: 32103 | Postuar në: 10.08.2016, 14:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Pompa per mjeljen e gjirit te nenes eshte nje produk jashtezakonisht i nevojshem per nenat qe jane gji dhenese. Kjo paisje perdoret kur deshironi ta stimuloni gjirin per qumsht, ta ruani qumshtin e gjirit ne frigorifer ose friz si rezerve per beben tuaj. Kjo pajisje ndihmon edhe ne lirimin e gjirit nga qumshti kur vjen me sasi te madhe, me c'rast largon shancat per mastitisin "kimen e gjirit" kur gjiri nuk shprazet mire nga qumshti.
Pompa eshte e perdorur vetem 2 jave, dhe si vertetim jane edhe mjetet te gjitha te reja. Per nenat e interesuara mund te kontaktojme me gjeresisht.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Hana