Klarinet Bb Festival

Numri i shpalljes: 32096 | Postuar në: 09.08.2016, 23:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.800 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Istrumente frymorë

Lloji i shpalljes: Shitet


Super klarinet origjinal nga Amerika I prodhuar në France

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Naser