Klarinet RC profesional

Numri i shpalljes: 32095 | Postuar në: 09.08.2016, 23:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Istrumente frymorë

Lloji i shpalljes: Shitet


Buffet Bb,Origjinal nga Franca me nr origjinal serik. Funksionon perfekt

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Naser