Fitnes

Numri i shpalljes: 32089 | Postuar në: 09.08.2016, 19:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Abdomen për muskujt e stomakut

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kit paisje per fitnes asht shum pak i perdort

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Naser