Shiten zagart

Numri i shpalljes: 32070 | Postuar në: 08.08.2016, 12:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Kan1muj jan mashkull dhe femer jan tre ngjyrsh jan race e mir

 Burim     Burim

Dërgo E-mail

 Syl