Shes Ndrroj Pajoqarren dhe te Tjerat...

Numri i shpalljes: 3188 | Postuar në: 26.10.2014, 12:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shes Pojoqallen si dhe Cd Playerat jan te perdorta ne gjendje te shkelqyer Pajoqalla esht 700Watt boj ndrrim me Mobil ose naj sen tjeter qo oferta ne Emeil.....

 Mitrovicë

Dërgo E-mail

 samir