zhenerator 32 kw

Numri i shpalljes: 3168 | Postuar në: 25.10.2014, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


sajlha he kraneve 200 mt
sajhla klnapa 5 mt nga zvicra

 Prizren

Dërgo E-mail

 Faik bytyci