Shes bicikleta pak te perdorura

Numri i shpalljes: 30961 | Postuar në: 31.07.2016, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte me gara - Racing / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim bicikla te ndryshme 12-20 ero
16-25dhe 35ero
2o kuqe-50ero
2o bardh-40 ero
26 verdh-55ero
26 hirt-50ero

 Drenas     Drenas

 Xxxxxxxx