m.v shes 2pallto te zeze

Numri i shpalljes: 309 | Postuar në: 05.12.2012, 07:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësi: 34

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 70 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


2 shes 2pallto te zeze himte per te rritur 20 deri40 vjeqar ose nderroj me naj qen rotfajler mashkull

 Therandë

Dërgo E-mail

 luli