Sherbime Konatbiliteti- Prishtine/Ferizaj.

Numri i shpalljes: 305 | Postuar në: 03.12.2012, 11:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofrojm sherbime Kontabiliteti per Biznese dhe OJQ.
Perfaqsim Biznesi, Trajnime profesionale ne Kontabilitet.
Trajnime shkollore ne kontabilitet.
Konsulenc tatimore
Auditime te pasqyrave financiare.
Ejani ne zyret tona ne Prishtine dhe Ferizaj, se shpejti edhe ne tere Kosoven.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Glob audit