Karroc femijesh

Numri i shpalljes: 29906 | Postuar në: 28.07.2016, 14:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes karrocen e perdorun 8 muj nga 280 euro në 100 Euro, pothujase e re. Ka 4 rrota e pershtatshme per bebe dhe femij deri ne 5 vjet. Kthehet ne dy anet

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Arlinda