shitet mitsubishi i po sa ardhur nga jasht

Numri i shpalljes: 29863 | Postuar në: 25.07.2016, 22:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: Carisma

Viti: 2004

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 110000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet mitsubishi i po sa ardhur nga jasht ne xhendje shum te mir
me i posedon klimen karrigat llkur dhe esht ne gjendhe shum te mir ler me teper na kontaktoni

 Burim     Burim

Dërgo E-mail

 xhavit