Shes jeeta volswagen

Numri i shpalljes: 29849 | Postuar në: 25.07.2016, 13:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Jetta-volswagen esht ne gjendje te regullt esht 1.6 disel ka regjistrim deri ne muajin nentor(11)
Per me shum informata::044255410 ose viber:+37744992590

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Selajdin