Shes mobilje per zyre

Numri i shpalljes: 29845 | Postuar në: 25.07.2016, 12:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Mobilje për Zyrë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes moblijet per zyre
Jane te lekures ngjyre krem
Aty perfshihet nje karrige me rrota per tavolin te punes se bashku ke tavolinen e punes qe esht ngjyre krem me xham permbi ka tri fioka dhe nje raft perfundi si dhe tri ulese apo fotele ngjyre krem te lekures dhe nje tavolin e vogel prej xhami.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Burhan kajtazi