shiten gomat 385/55 22.5

Numri i shpalljes: 29837 | Postuar në: 24.07.2016, 19:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 22

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten gomat 385/55 22.5.gomat jan te ardhura nga zvicrra jan te perdorura çmimi per cop është 50euro gjthsej jan 7 cop per me shum imformata kontaktoni nr.044331607

 Therandë     Therandë

Dërgo E-mail

 Bekim