Shes shpuz

Numri i shpalljes: 29835 | Postuar në: 24.07.2016, 16:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Te tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shpuz shum e mir osht veq kush ja ka inati
72 vjeqare dhe kerkon burr me letra se ka qef me dhon shpirt jashte shtetit ju lutem na kontaktoni ne numrin 04429164026


 Zubin Potok     Runikë

Dërgo E-mail

 Tahir