Fustsn pembe

Numri i shpalljes: 29815 | Postuar në: 22.07.2016, 17:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: L

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 100 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Fustsn pembe me gur i punuar

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Besa