Fustan i kuq

Numri i shpalljes: 29813 | Postuar në: 22.07.2016, 15:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 38

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 50 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Fustan i kuq

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Besa