Fustan i gjelber

Numri i shpalljes: 29812 | Postuar në: 22.07.2016, 15:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 40

Ngjyra: e gjelbër

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Fustan i gjelber rrypat e punuar me lule

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Besa