Fustan pembe

Numri i shpalljes: 29811 | Postuar në: 22.07.2016, 15:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 38

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Fustan ngjyr pembe i punuar me Rruza

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Besa