Tavolin

Numri i shpalljes: 29788 | Postuar në: 21.07.2016, 18:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Tavolin buke e rrumbullakt me shtes dy demensione

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 zeqir