Darabuka

Numri i shpalljes: 29785 | Postuar në: 21.07.2016, 17:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i shpalljes: Shitet


Darabuka ETHNO Egyptian i blere ne Paris. Ne gjendje te rregullt. Me lekure sintetike te zeze

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Ardi