CAJON sistem i ri

Numri i shpalljes: 29782 | Postuar në: 21.07.2016, 16:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet ky CAJON me dizajn te ri dhe me sistemin me te ri dhe shume funksional gjitheashtu sistemi i snerit ose doboshit rregullohet nga ana e jashme me imbus edhe rregullohet simbas deshires gjithashtu ka nje dizajn te bukur te drurit ka nje ngjyre shume te bukur dhe nje kombinim te mire te dy ngjyrave ku mund ta shihni edhe ne foto.
Faleminderit per mirekuptime

Numri kontaktues
049 809 104
+386 49 809 104 ( viber )
e-mail : gllava@hotmail.com
facebook : gllava@facebook.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kushtrim