inventar per frizere

Numri i shpalljes: 29778 | Postuar në: 21.07.2016, 12:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


te gjitha paisket qe i perket nje frizere

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 ali