Trak vrapuese

Numri i shpalljes: 29767 | Postuar në: 20.07.2016, 17:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Vrapim - Jogging / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Trak vrapuese per shtepi dhe fitnes !!

 Prishtinë     Prishtinë 10100

Dërgo E-mail

 Eugen