Shes goma

Numri i shpalljes: 29756 | Postuar në: 19.07.2016, 18:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 14

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 120 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Goma te Dimrit pak te perdorura

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Albert