Dhome per vajza

Numri i shpalljes: 29751 | Postuar në: 19.07.2016, 13:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


DHOME PER VAJZA ne gjendje shum te mire dhe e ruajtur mire.
Ne cmim perfshihet cdo gje qe shihet ne foto perfshire perdet ,tepijat dhe dysheket e shtratit

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Dea