samsung s3

Numri i shpalljes: 29750 | Postuar në: 19.07.2016, 10:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: s3

Çmimi: 90 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


punon mir i pa grithun ngjyr kuqe mbyllt

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 blerim