llambë rekoruese e natës me pak ndriqim

Numri i shpalljes: 29738 | Postuar në: 18.07.2016, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Llamba

Lloji i shpalljes: Shitet


llambë e punuar nga unë kushtrimi është e punusr nga druri ( shperi ) pra osht dicka we është e krijusr ktejt me dore te lire eshte 100 % punim dore edhe jam mundu me i vizstu edhe me i nxjerr disa figura ne kete rast kam nxjerr disa lloje te luleve por wë më fund jo që e kam pinuar ubë por pa modesti është dicka që mos me qenë në kosovë nuk e kisha shitë pa një çmim bukur të mirë mirpo unë dua ti përshtatem gjendjës tonë financiare edhe ose kjo është diçka qe hin ne kategorin e luxit do ta shihni edhe në foto tani mirpo disa foto janë të bëra edhe me dritë tjetër ndez e njëra e fundit është vetem ndriqimi i saj dhe atmosfeta romantike që e krijon ju faleminderit

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kushtrim