ram per 10 ( dhjetë ) fotografi

Numri i shpalljes: 29737 | Postuar në: 18.07.2016, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Art dekorativ

Lloji i shpalljes: Shitet


Ram nga druri dhe konopi dekorues për fotografi, gjithëashtu vendoset në mur në mënyrë horizontale, po ashtu edhe vertikale, kjo bëhet sipas dëshirës dhe hapësirës që ju përshtatet në vendin tuaj. Rami ka dhjetë ( 10 ) hapësira ku vendosen fotot, do të thot ram me 10 fotografi dimenzionet janë 130 x 72 cm
për më shumë informata rethë çmimit pyetjeve shtesë e keni info më poshtë ju faleminderit për mirëkuptim

Numri kontaktues
049 809 104
+386 49 809 104 ( viber )
e-mail : gllava@hotmail.com
facebook : gllava@facebook.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kushtrim