Bilardo 8

Numri i shpalljes: 29736 | Postuar në: 18.07.2016, 18:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 950 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte të tjera me top / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bilatdo 8 me tre shtega e ardhur nga zvicra.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Xheki