piano

Numri i shpalljes: 29719 | Postuar në: 17.07.2016, 18:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte ne gjendje te rregullt eshte nga gjermania qmimi 30 euro tel 044444137

 Ferizaj     Babush

Dërgo E-mail

 olti