GOMA TE PERDORUNA 255 65 R 17 M+S

Numri i shpalljes: 29712 | Postuar në: 22.07.2016, 15:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 100 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten goma te perdoruna jan te ardhura pej jashtit ne gjendje shum te mir jan M+S mund ti shihni edhe ne foto çmimi 100 evro komplet 4 copa

 Prizren     Prizren 20010

Dërgo E-mail

 Gumat