blej gopro hero plus

Numri i shpalljes: 29667 | Postuar në: 14.07.2016, 15:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon


blej gopro hero plus ndrrim me teblet sony xperia eshte waterprof(reziston ndaj ujit) dhe shtoj pare mund te kontaktoni ne viber:049483465

 Gjilan     Zhegër

Dërgo E-mail

 lendi