Ofert pune

Numri i shpalljes: 29665 | Postuar në: 14.07.2016, 14:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për trup

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Kerkoj puntore qe ben mbjelljen e thonjeve te ket pervoj pune,salloni gjindet ne prishtin te interesuarat te lajmrohen ne numrin 049344534

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Gresa