Tavolina

Numri i shpalljes: 29662 | Postuar në: 14.07.2016, 12:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 2 tavolina me qmim 50 euro me xhom

 Gjilan     Zhegër

Dërgo E-mail

 Eldon