Samsung S6 EDGE

Numri i shpalljes: 29616 | Postuar në: 12.07.2016, 10:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: S6

Çmimi: 360 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Samsung S6 edge i barsh shum i rujtun pa as ni grrith VIBER +377/45/416/326

 Burim     Burim

Dërgo E-mail

 Kreshnik