ofroj dyqan me qera

Numri i shpalljes: 296 | Postuar në: 29.11.2012, 13:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Jap me qera dyqanin i cili gjindet te tregu i gjelbert ne Prishtine tek plepat ku jan taksistat te stacionuar , objekti ka 12 m2 dhe eshte i pershtatshem per qfardo veprimtarije . te interesuarit mund te vin ta shiqoni per qdo dit nga ora 12:00 deri 20:00 h .

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 vali