SHTRUES I DYSHEMEVE PARKET,LAMINAT

Numri i shpalljes: 2942 | Postuar në: 16.09.2014, 17:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Dyqane, Tregti / Parketi - Laminates - Tapete

Lloji i shpalljes: Shitet


Për një Ambient më të Shëndosh Zgjedhje e përkryer për çdo shtëpi apo banes !
• Pa pluhur dhe Alergji !
• Ju me gjasë do të bleni Parket vetëm një herë në jetën Tuaj !
• Mendoni për këtë !
Firma e specializuar për Parket.Keramik
Hotifitter
• Shitjen,montimin e Parketit
• Gdhendjen e parketit
• Shitjen,montimin e Laminatit
*ngjyrosjen e parketit me ngjyra speciale
• Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit
• Parketi i juaj së shpejti do të duket i Ri.
Garancion 10 Vite.
Info:045 32 00 30

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 besim