shes aparate ndegjimi profesionale te perdorura

Numri i shpalljes: 2898 | Postuar në: 10.09.2014, 14:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 5 aparate profesinoa ndegjimi,2 aparatet e para te prodhimit Siemens,jane nga lloji qe futen ne veshin e mesem,dhe jan per cdo lloj veshi,te djathtin dhe te majtin.Keto dy lloje jan per ata qe kan ndegjim mesatar...deri me 25Deci Bel.Cmimi bleres ka qen 2200e per te dyt,kurse i shitjes 700e te dyt.Kurse modeli i dyte qe vendoset mbrapa veshit,eshte i prodhimit Otikon..model i vitit 2005,i perdorur nga nej person..,dhe eshte per ata qe kan probleme te dobeta ndegjimi deri te ata me problem ma te madh ndegjimi,pra deri me 128Deci Bel,dhe ka forme te vogel te dukjes,cmimi i blerjes ka qen950e..kurse i shitjes 200e.Kurse dy modelet e fundit nga Siemens..jane model ma i vjeter ,por aparate shum te fuqishme profesionale...dhe te paperdorura,...kan madhesipak me te madhe se Otikoni,dhe jan nga lloji qe vendosen mrapa veshit,jan aparate qe cilesi te lare ndegjimi mbi 128Deci Bel..keto dy aparate cmimin e shitjes e kan nga 150e secili....te gjithe keta aparat..jan ne gjendje te shkelqyeshme teknike.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 arben