NJOFTIME MARTESORE FALAS PER MESHKUJ DHE FEMRA

Numri i shpalljes: 2884 | Postuar në: 15.09.2014, 23:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i shpalljes: Shitet


Pershendetje te Gjitheve***Femrave dhe Meshkujve pa dallim moshe dhe feje pa dallim statusi qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes adr time te fcb ja linku https:

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 MARTESSA