shesh dj komplet qmimi me marrvrshje

Numri i shpalljes: 28569 | Postuar në: 09.07.2016, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


shesh dj komplet qmimi me marrvrshje ose boj ndrrim me vetur

 Malishevë     Malishevë

Dërgo E-mail

 avni