SHTEPI PUSHIMI NE VLORE

Numri i shpalljes: 28511 | Postuar në: 06.07.2016, 17:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i shpalljes: Shitet


Disponojme shtepi komode pushimi ne Vlore, garsonjere dhe dhome e guzhine me te gjitha orendite e pershtatshme dhe shume komode per pushime ekonomike, kjo pasi nuk jane prane detit por jane perballe me stadiumin Flamurtari te vloresm

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ylberi