Shes biciklets

Numri i shpalljes: 28485 | Postuar në: 04.07.2016, 16:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Biciklata jan te ardhura nga jasht qmimi sipas marrveshjes

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Luli